Позив за достављање радова за XXXV број Врањског гласника

IMG_5148

Народни музеј Врање са задовољством вас обавештава да је у припреми тридесет пети број ВРАЊСКОГ ГЛАСНИКА, стручног часописа за друштвено-хуманистичке науке и позива да узмете учешће.

Врањски гласник је  стручни часопис у коме се објављују радови (студије, чланци, прикази, критике) из области историје, историје уметности, археологије, социологије, етнологије, историје књижевности, филозофије, политикологије и других сродних дисциплина. Пожељно је да пријављени радови буду повезани са јужном Србијом, Македонијом, Косовом и Метохијом, али су добродошли и они који се тичу других тема из наведених стручних области.

Пријављене радове са апстрактом потребно је послати до 1. октобра 2024. године.

УПУТСТВО ЗА ПРЕДАЈУ РУКОПИСА

Пријављене радове потребно је послати на мејл адресу vranjskiglasnik@muzejvranje.rs

Потврда о прихватању радова од стране Редакцијског одбора Врањског гласника биће 1. новембра 2024. године.

Сви радови који прођу рецензиони поступак биће објављени у Врањском гласнику.